Osiedle Mieszkaniowe ul. Północna

Osiedle przy ulicy Północnej w Darłowie

Jedną z kluczowych, a zarazem niezwykle udanych inwestycji Zakładów Drzewnych Poldan jest osiedle przy ulicy Północnej 18-19, za Parkiem Wodnym Jan. Sprzedaż takiego mieszkania w Darłowie okazała się doskonałym ruchem, ponieważ na zakup zdecydowało się wielu klientów. W sumie pięć budynków wielorodzinnych wygenerowało ponad 8 tysięcy m² powierzchni użytkowej. Osiedle jest doskonale położone i spełni wymagania zarówno mieszkańców ceniących kontakt z naturą, jak i preferujących aktywny tryb życia, dogodne połączenie ze ścieżkami rowerowymi, budynki wyposażone są w wózkownie oraz pomieszczenia gospodarcze.


Najwyższe standardy budowlane oraz klasa wykończenia

Sprzedaż takich mieszkań w Darłowie spotkała się z dużym uznaniem ze strony przyszłych nabywców. Poszukiwali oni przede wszystkim wykończonych lokali z zastosowaniem trwałych i niezawodnych materiałów, takich jak drewno, szkło, granit czy beton architektoniczny. Wszystkie apartamenty spełniają te oczekiwania, dlatego szybko znalazły swoich właścicieli. Optymalny rozkład pomieszczeń oraz metraż w okolicach 30-45 m² wpływały na podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie. Choć atutów tego osiedla jest znacznie więcej!


Doskonała infrastruktura i bliskość natury


Najistotniejszą zaletą jest pełna infrastruktura, która pozwala nie tylko skutecznie wypocząć, ale też zaspokoić wszelkie potrzeby. Mieszkańcy mają więc do dyspozycji bliskość morza i pięknych plaż, tereny zielone. ścieżki rowerowe i przedszkola. Bliskość Miasta Darłowa umożliwia skorzystanie z usług szkół, sklepów, przychodni i innych obiektów usługowych. Takie mieszkanie z widokiem na morze jest naprawdę interesującą opcją. Można zyskać doskonałe warunki klimatyczne, które będą sprzyjać zachowaniu dobrego zdrowia.