Inwestycje

Inwestorem strategicznym są Zakłady Drzewne Poldan z siedzibą w Sławnie.

W 2012 firma rozszerzyła swoją działalność o budownictwo mieszkaniowe i inwestycyjne. W firmie ZD Poldan powstał dział "Kropla Bałtyku" , który odpowiada za budowę mieszkań oraz domów na terenie miasta Darłowa i Darłówka Wschodniego.

Do inwestycji realizowanych w najbliższych latach należą:

  • budowa mieszkań dwupoziomowych o powierzchni ok 88m2 z terenem  zielonym do wyłącznego korzystania dla właściciela mieszkania przy ul. Kropla Bałtyku
  • budowa osiedla mieszkaniowego przy ulicy Kropla Bałtyku - mieszkania o powierzchni ok 24-31m2 , kameralne osiedle, w pobliżu park, ścieżka rowerowa, urokliwe położenie pomiędzy centrum miasta i Darłówkiem Wschodnim.
  • nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w technologii szkieletowej przy ulicy Kropla Bałtyku i ulicy Błękitnej.

Inwestycje zakończone:

  • Osiedle mieszkaniowe przy ul. Północnej 18-19 za Parkiem Wodnym Jan w Darłowie - Darłówku Wschodnim - zakończyliśmy budowę 5 budynków wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 10 tysięcy m2. Osiedle to charakteryzuje dogodna lokalizacja zarówno dla osób ceniących wypoczynek w spokoju i blisko natury jak i dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się Park Wodny Jan oraz liczne ścieżki rowerowe, a w odległości kilkuset metrów czysta bałtycka plaża.
  • inwestycja przy ul. Kropla Bałtyku w Darłowie to osiedle 19 domów drewnianych całorocznych specjalnie dla osób ceniących własny kąt wraz z niewielkim terenem zielonym wokół domu za rozsądną cenę.
  • Apartamentowiec w topowej części Darłowa - Darłówka Wschodniego położony pomiędzy Rzeką Wieprzą a piękną Bałtycką plażą. Jedyny apartamentowiec w okolicy z tarasem widokowym - mamy najpiękniejsze wschody i zachody słońca na środkowym wybrzeżu, ul. Wschodnia 12