Domy Drewniane, mieszkania 2 - poziomowe

Inwestycja przy ul. Kropli Bałtyku- mieszkania dwupoziomowe w zabudowie szeregowej o pow. 88 moraz Domy drewniane wykonane w systemie szkieletowym.

Do każdego mieszkania będzie przypisane miejsce postojowe do wyłącznego korzystania  oraz teren zielony (ogródek) również do wyłącznego korzystania.

Cena od 4 200 zł netto za 1 m2 mieszkania.

Możliwość zrobienia 3 sypialni na piętrze. Na piętrze wyprowadzenie sieci pod toaletę.

 

Do wyboru są również domy drewniane. To już od Państwa zależy gdzie zamieszkacie. Nowe osiedle znajduje się pośrodku centrum miasta Darłowa i Darłówka Wschodniego. Lokalizacja ta jest dogodna zarówno dla mieszkańców Darłowa ze względu na bliskość centrum miasta, szkoły, kina, sklepów a jednocześnie oferuje bliskość lasu, ścieżki rowerowej, rzeki Wieprzy czy siłowni zewnętrznej. Z kolei dla osób spoza Darłowa jest to doskonała lokata kapitału, bliskość morza, dzielnicy nadmorskiej Darłówka Wschodniego sprawia, że można przyjeżdżać do siebie na wakacje. W czasach kiedym mamy możliwość pracy i nauki  zdalnej, możecie Państwo przyjechać do swojego mieszkania i połączyć pracę, naukę i wypoczynek w jednym.

Zadzwoń lub napisz w celu uzyskania szczegółowych informacji.

+48 669 906 666

Mieszkania 2-poziomowe

Nr mieszkania
Powierzchnia projektowana
m2
Wartość mieszkania
Status
Rzut
A-1 88,52 rezerwacja
A-2 88,52 rezerwacja
A-3 88,52 rezerwacja
A-4 88,52 rezerwacja
A-5 88,52 rezerwacja
A-6 88,52 rezerwacja

Inwestor Zakłady Drzewne Poldan

41

Lat na rynku.

100%

Polskiego kapitału

250

oddanych lokali i domów

85

Mieszkań i domów w budowie

 

Apartamenty - wirtualny spacer