Turcja

W słonecznej Turcji na Riwierze Tureckiej znajdują się trzy wspaniałe kompleksy luksusowych mieszkań i apartamentów zaprzyjaźnionej z nami firmy SUNLIGHT ESTATE.

Na południowy wschód od miasta Antalia w południowo zachodniej Turcji, nad zatoką Antalia Morza Śródziemnego, u południowych podnóży gór Taurus rozciągają się pięknie położone osiedla mieszkań apartamentowych, każde o swoistym klimacie i luksusowym standardzie spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wykończone pod klucz, sypialnie i salony klimatyzowane, wyposażone w sprzęt AGD, Internet, TV SAT – tylko zamieszkać.

Ottoman Village

Tam czas płynie powoli a słońce jest codziennym gościem. Poszukujesz willi wolnostojących? Ottoman Village 20 km na zachód od Alanyi w sercu lasów Incekum to idealne rozwiązanie w przystępnej cenie, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Konak Beach Club

Konak Beach Club to widokowe osiedle w Konakli położone 10 km na zachód od Alanyi. To pięć budynków w których możesz wybrać dwupoziomowy apartament typu penthouse z 50 metrowym tarasem.

Vesta Park

Jeśli wolisz więcej cywilizacji to tylko mieszkania apartamentowe w budynku mieszkalnym Vesta Park położonym w spokojnej i zielonej dzielnicy Alanyi – Cikcilli. Obiekt zlokalizowany jest 15 minut spacerkiem do plaży i kilka minut spacerkiem do piekarni, sklepów, restauracji, centrum handlowego Tesco i środków komunikacji miejskiej.