Google Map YouTube Facebook

Osiedle mieszkaniowe

Kropla Bałtyku: nowe mieszkania i apartamenty w Darłowie

KROPLA BAŁTYKU to eleganckie osiedle mieszkaniowo-usługowe, które jest połączeniem ekskluzywnych mieszkań oraz lokali usługowych w cenie już od 5900 zł brutto za m2.

Kompleks mieszkań - założenia budowy

Projekt zakłada wybudowanie 20 budynków, 110 mieszkań wyjątkowych ze względu na swoja lokalizację, nowoczesną i funkcjonalną architekturę oraz unikalny mikroklimat. Kompleks usytuowany w Darłówku Wschodnim w nadmorskiej części Darłowa, zapewni Państwu nowy styl życia na miarę naszych czasów. Zaprojektowany z wyjątkową dbałością o najmniejsze detale posiada funkcje nowoczesnego osiedla mieszkaniowo-usługowego.

Kropla Bałtyku

Projekty mieszkań

Pragnąc zapewnić Państwu maksymalny komfort, projekty poszczególnych mieszkań i apartamentów oparte są na funkcjonalnych układach pomieszczeń z tarasami i balkonami. Inwestycja przy ulicy Północnej to idealne miejsce zarówno dla osób szukających swojego mieszkania jak i traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję. Kropla Bałtyku to pewna lokata kapitału, umożliwiająca jednoczesne połączenie biznesu z wypoczynkiem.

Nasze inne projekty: domy drewniane i działki w Darłowie

Klientom, którzy są zainteresowani innymi inwestycjami nad morzem oferujemy również kupno działki lub domku drewnianego na osiedlu domów.

Zalety Darłowa i województwa zachodniopomorskiego

Polecamy zapoznanie się z artykułami o Darłowie i województwie zachodniopomorskim na naszej stronie internetowej. Na naszym kanale YouTube (Kropla Bałtyku) można znaleźć ciekawe filmy o Darłowskiej tematyce. Zapraszamy również do lektury: Darłowo, Zachodniopomorskie.

Pogoda Darłówko z serwisu

Aktualności

 • 2016-10-20
  Kwartał B sekcja 10 i 11
  Trwają intensywne prace przy kwartale B sekcja 10/11. Dnia 20 października 2016 r. wylewamy strop.

  To kolejny ważny etap budowy osiedla mieszkaniowego na

   [...]
 • 2016-09-28
  Kropla Bałtyku na YouTube
  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z budowy apartamentowca w Darłówku po wschodniej stronie. Stan z postępów prac na budowie odświeżany średnio co dwa [...]
 • 2016-09-26
  Kropla Bałtyku w mapach Google
  Łatwo nas znajdziesz, na Google Maps wystarczy wpisać - Apartamentowiec Kropla Bałyku i pojawi się mapa Google. Na mapie będziesz miał lokalizację Apartamentowca przy [...]

Szukaj lokalu

search

Szukaj lokalu
Kropla Bałtyku © 2014
Inwestor : Zakłady Drzewne POLDAN
ul. Gdańska 65 A, 76-100 Sławno
Projekt i wykonanie: Bednarek Media