Google Map YouTube Facebook

Dlaczego warto inwestować nad morzem?

Dlaczego warto inwestować nad morzem?

Tak jak w przypadku każdej inwestycji, ceny nieruchomości nie lubią stać w miejscu, tylko od czasu do czasu wspinają się w górę lub ostro pikują w dół. Mimo to w dłuższej perspektywie ich wartość – złotówka po złotówce – rośnie. Z tego względu inwestycje w nieruchomości należą do najbardziej pewnych – w odróżnieniu od choćby akcji czy obligacji, których ceny w krótkim okresie czasu podlegają wahaniom na skutek zmiennych warunków ekonomicznych. Warto w tym miejscu dodać, że na wartość nieruchomości wpływ ma również miejsce, w którym się ona znajduję. Dom nad morzem będzie więcej wart niż ten w środku zatłoczonego miasta.

Drewniany dom

To naturalnie nie jedyna przyczyna dla której warto inwestować nad morzem. Powodów jest jeszcze co najmniej kilka. Nadmorska inwestycja może być bowiem wykorzystana w różnoraki sposób – nabywając jakąś nieruchomość nad brzegiem lub w pobliżu morza nie musimy w niej koniecznie zamieszkać. Można ją za to wynająć lub wydzierżawić na jakiś lokal lub inny punkt usługowy, który już na starcie ma spory atut – jest blisko morza.

Luksusowy apartament

Ten rodzaj inwestycji może się jednak okazać ryzykowny – bezpieczniej będzie zainwestować w nadmorski apartament. Pieniądze, choć z pewnością niemałe, na pewno się zwrócą, a jeśli nieruchomość będzie naprawdę właściwie zlokalizowana (np. na obrzeżach jakiejś miejscowości turystycznej) chętni na wynajem apartamentu sami się znajdą.

Funkcjonalne mieszkanie

Istnieje jednak groźba, że okres urlopowy – a zwłaszcza wakacje – będą chłodne, pochmurne i deszczowe. Co wtedy? W takim przypadku warto zainwestować w mieszkanie. Jeśli już nie znajdą się chętni na jego wynajęcie, zająć możemy je… sami.

Pogoda Darłówko z serwisu

Aktualności

 • 2016-10-20
  Kwartał B sekcja 10 i 11
  Trwają intensywne prace przy kwartale B sekcja 10/11. Dnia 20 października 2016 r. wylewamy strop.

  To kolejny ważny etap budowy osiedla mieszkaniowego na

   [...]
 • 2016-09-28
  Kropla Bałtyku na YouTube
  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z budowy apartamentowca w Darłówku po wschodniej stronie. Stan z postępów prac na budowie odświeżany średnio co dwa [...]
 • 2016-09-26
  Kropla Bałtyku w mapach Google
  Łatwo nas znajdziesz, na Google Maps wystarczy wpisać - Apartamentowiec Kropla Bałyku i pojawi się mapa Google. Na mapie będziesz miał lokalizację Apartamentowca przy [...]

Szukaj lokalu

search

Szukaj lokalu
Kropla Bałtyku © 2014
Inwestor : Zakłady Drzewne POLDAN
ul. Gdańska 65 A, 76-100 Sławno
Projekt i wykonanie: Bednarek Media